Zmierz się z naszym wyzwaniem.

Wywalcz powołanie do Kadry Narodowej TRX na sierpniowy TRX Tactical Games w Kozienicach. Dołącz do ekipy wybrańców, którzy będą reprezentować nasz kraj w TRX-owych zmaganiach z drużynami z Czech, Słowacji oraz Rumunii. Podejmiesz rękawicę?

Co musisz zrobić, aby ubiegać się o kwalifikację?

– wykonaj zadanie treningowe
– zarejestruj je na video
– film prześlij na adres podany na dole strony.

Zadanie treningowe jest proste w swojej formule. Nie wymaga dużej ilości miejsca ani sprzętu. Potrzebna Ci będzie jedynie silna wola oraz urządzenie rejestrujące! (telefon, kamerka itp.)

NA CZYM POLEGA CHALLENGE?

4 min AMRAP – w czasie 4 minut starasz się wykonać jak najwięcej rund.
Runda składa się z następujących ćwiczeń:

A

10 X TRX SQUAT JUMP

10 powtórzeń przysiadu z wyskokiem z wykorzystaniem TRX’a. Głębokość przysiadu mierzymy piłką lekarską którą układamy między nogami. Warunkiem koniecznym do zaliczenia każdego powtórzenia jest dotknięcie pośladkami piłki w trakcie przysiadu.

B

10 X TRX BURPEE

10 powtórzeń padnij powstań z TRX. Wpinasz dowolną nogę w TRX. Warunkiem zaliczenia powtórzenia jest położenie całego ciała na podłożu oraz zakończenie burpees’a wyskokiem z ramionami nad głową.

C

10 X FROG JUMP

10 powtórzeń skoku w dal z miejsca na odległość 1m. Odmierz 1 metr oznacz go dowolnie – rysując linie, klejąc taśmę na podłodze, kładąc gumę lub inny sprzęt. Warunkiem zaliczenia powtórzenia jest pokonanie rozpoczęcie próby przed jednym znacznikiem, a lądowanie za drugim.

D

10 X TRX ATOMIC PUSH UP

10 powtórzeń pompek z przyciąganiem kolan do klatki piersiowej w TRX. Na wysokości mostka połóż piłeczkę. Warunkiem zaliczenia każdego powtórzenia jest dotknięcie piłeczki klatką piersiową w trakcie pompki. Kobiety mogą wykonywać pompkę z kolan.

E

5 X ROLL OUT + TUCK JUMP

5 powtórzeń kołyski zakończonej wyskokiem z kolanami do klatki piersiowej. Warunkiem zaliczenia powtórzenia jest płynne przejście z kołyski do pozycji stojącej zakończonej wyskokiem z kolanami na wysokość klatki piersiowej.

F

20 X TRX MOUNTAIN CLIMBER

20 powtórzeń „wspinaczki” w TRX. Warunkiem zaliczenia każdego powtórzenia jest odpowiedni zakres ruchu czyli przyciągnięcie kolana nogi aktywnej w okolice klatki piersiowej.

Na ostateczny wynik składają się pełna liczba rund oraz sumaryczna liczba powtórzeń z ostatniej niepełnej rundy np. jeśli zrobię 4 pełne rundy oraz 10 TRX Squat Jump i 7 TRX Burpee to mój wynik końcowy wygląda następująco: 4R + 17.

Powtórzenia wykonane niezgodnie z opisanymi powyżej standardami będą odejmowane od końcowego wyniku.

Szczegóły znacie. Pora trenować, filmować i wysyłać swoje zgłoszenie. Czekamy na Was! Do boju!!!

Zasady udziału w TRX® Tactical Games 2018

Kozienice, 25-26.08.2018

1

ZADANIE

Wykonaj zadanie treningowe „TRX Tactical Challenge” zgodnie z wytycznymi i zarejestruj je na video

2

FILM

Prześlij film na adres: kuba@ekspertfitness.com korzystając z https://wetransfer.com/ / Google Drive / Dropbox itp.
Termin nadsyłania filmów:
do dnia 22.07.2018

3

TOP 20

W poniedziałek (23.07.2018) osoby zakwalifikowane otrzymają powiadomienie na adres e-mail podany w zgłoszeniu.

4

PAKIET

Kup pakiet startowy TTG 2018 i 25 sierpnia staw się w Kozienicach!